21.7 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

W autobusie zaatakował pasażera. Krótko po tym został zatrzymany przez policjantów

Popularne

spot_img

Nietrzeźwy sprawca w autobusie butelką zaatakował przypadkowego pasażera i uszkodził szybę. Krótko po tym trafił w ręce policjantów z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. 46-latek trafił do policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ulicy Warszawskiej w Radomiu. W autobusie komunikacji miejskiej mężczyzna zaatakował przypadkowego pasażera. Uderzył w głowę stojącego przy drzwiach mężczyznę i uszkodził szybę w drzwiach po czym wysiadł z autobusu. – Po otrzymaniu zgłoszenia oficer dyżurny radomskiej Policji przekazał informacje o zdarzeniu podległym patrolom. Krótko po tym policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali 46-latka, który odpowiadał rysopisowi sprawcy przestępstwa. Mężczyzna był kompletnie pijany i trafił do policyjnej celi. – informuje Justyna Jaśkiewicz z KMP w Radomiu

Odpowie za naruszenie czynności narządu ciała i uszkodzenie mienia. Zastosowano wobec niego policyjny dozór. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content