-5,8 C
Pionki
poniedziałek, 6 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

To już w ten weekend. Zapraszamy na rajd rowerowy z okazji V Pionkowskiego Dnia Pszczoły

Popularne

Ponownie zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym pt. „V Pionkowski Dzień Pszczoły” – zbiórka uczestników w dniu 7 sierpnia o godzinie 10:00 przy biurowcu Nadleśnictwa Kozienice, ul. Partyzantów 62 w Pionkach.

Jest to już piąta edycja imprezy zainicjowanej przez Stowarzyszenie Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej oraz Nadleśnictwo Kozienice w ramach realizacji projektu „Pszczoły wracają do lasu”. Wydarzenie poświęcone jest propagowaniu i podkreśleniu ważności ochrony pszczół oraz innych zapylaczy dla bezpieczeństwa ekologicznego ludzkości.

Wyjazd uczestników w kierunku Izby dydaktycznej KPK Augustów. Następnie uczestnicy rajdu poruszać się będą rezerwatem „Zagożdżon”, by wspólnie dotrzeć na parking przy szkółce leśnej. Na miejscu nastąpi odsłonięcie pamiątkowej tablicy św. Abrożego. Po krótkim postoju uczestnicy ruszą w dalszą drogę docierając do celu rajdu „Bartnego Kąta”.

Serdecznie zapraszamy do udziału – zgłoszenia dla grup zorganizowanych pod nr tel. 660 684 517 lub mailowo na adres natalia.zawodnik@radom.lasy.gov.pl.

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content