21.3 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

To już w ten weekend. Zapraszamy na IV Turniej Charytatywny Piłki Nożnej Plażowej

Popularne

spot_img

„Włącz serce”. Pod taką nazwą już 2 lipca na terenie Ośrodka Staw Górny w Pionkach odbędzie się na IV Turniej Charytatywny Piłki Nożnej Plażowej. Zapraszamy do kibicowania.

Przed Nami IV Turniej Charytatywny “Włącz Serce “, który jak co roku rozegrany zostanie na terenie Stawu Górnego w Pionkach. Wydarzenie, które w tym roku odbędzie się 2 lipca, będzie miało nadrzędny cel, jakim będzie zbiórka pieniężna dla Jakuba Kamoli oraz Cezarego Radke, dwóch małych mieszkańców, borykających się od najmłodszych lat z problemami zdrowotnymi.

Organizatorzy wydarzenia drużyna Pionki Dzieciom, wraz ze współorganizatorami: Miejskim Ośrodkiem Kultury w Pionkach, Pionkowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, oraz władzami Miasta Pionki, zapraszają wszystkich mieszkańców już od godziny 10.00, kiedy to nastąpi uroczyste otwarcie wydarzenia.

– Jak co roku spotykamy się na początku wakacji, aby wspomóc rodziny dzieci, które potrzebują wsparcia i pomocy finansowej, która mocno pomoże im w najpilniejszych potrzebach, tudzież będzie zastrzykiem finansowym dla celu nadrzędnego, którym jest konieczny do przeprowadzenia zabieg bądź operacja. Idea pomocy poprzez sport i taniec w Naszym mieście sprawdza się doskonale, co tylko zachęca i nakręca Nas do działania. Dlatego przez cały dzień zapowiada się fantastyczne granie na turnieju beach soccera, gdzie spodziewany jest udział 10 zespołów, w tym również grających aktywnie zawodników Prochu Pionki, GKS Królewscy Jedlnia czy Legionu Suskowola, jak również tych grających typowo “od święta” i rekreacyjnie jak Fc Olivia czy Top Spin Pionki. – mówi Kamil Panufnik, kapitan drużyny Pionki Dzieciom i radny miejski.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content