20.2 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

To była „Osiemnastka” z kabaretem Paranienormalni

Popularne

spot_img

Jak się bawić na „Osiemnastce”, to właśnie na takiej! W czwartkowy wieczór, 27 kwietnia, w Kozienickim Domu Kultury wystąpił kabaret Paranienormalni z najnowszym programem. Panowie: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk zachwycili i rozbawili kozienicką publiczność.

Wywodzący się z Jeleniej Góry kabaret od kilku miesięcy świętuje 18-lecie swojej działalności. Stąd też nazwa najnowszego programu grupy, czyli „Osiemnastka”. Na blisko dwugodzinny spektakl składają się nowe skecze, w czasie których widzowie poznają nowe postacie i udają się w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Co więcej, wiele z nich ma charakter interaktywny, a widzowie mają okazję wystąpić z artystami na scenie. Tak też było i w Kozienicach, a miejscowi bohaterowie i lokalne akcenty dodały uroku całemu widowisku.
fot. KDKozienice
Warto podkreślić, że Paranienormalni od lat konsekwentnie unikają satyry politycznej, nie poruszają też tematów związanych z religią. Obserwują natomiast zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę. Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach. W krzywym zwierciadle pokazują ludzkie wady, bawiąc, ale i skłaniając do refleksji. W Kozienicach przenieśli nas m.in. do wypożyczalni sprzętu wodnego w Mielnie, na pokaz sprzętu medycznego, do telewizyjnego talk-show czy do fabryki, która zatrudniła nowego operatora wtryskarki.
fot. KDKozienice
Nic w tym dziwnego, że występ w naszym mieście spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Bilety wyprzedały się praktycznie do ostatniej sztuki, a w czwartek artystów oklaskiwała pełna sala. Było przezabawnie, a przy tym kameralnie i bardzo swojsko. Świetny kontakt z publicznością to bez wątpienia wizytówka tego kabaretu.
fot. KDKozienice
Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z występu Paranienormalnych w Kozienicach. Organizatorem wydarzenia była Agencja Awangarda.
fot. KDKozienice
fot. KDKozienice
fot. KDKozienice
fot. KDKozienice

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content