18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

To będzie teatralna wyprawa na biegun. Kozienicki Dom Kultury zaprasza dzieci na spektakl

Popularne

spot_img

„Podróże Prof. Kalafiora – Biegun” to tytuł spektaklu, który zostanie wystawiony w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Przedstawienie zaplanowano na niedzielę, 18 lutego, na godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 10 stycznia.
Tym razem dla młodej widowni wystąpią aktorzy z Grupy Teatralnej „Echo” z Warszawy.

– Widzowie poznają historię tytułowego Profesora Kalafiora, który jest badaczem przyrody i zwyczajów zwierząt. Tym razem zabierze on publiczność w odległą podróż na biegun, gdzie maluchy poznają mieszkańców tej niezwykłej, mroźnej krainy, ich życie oraz problemy – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów
Spektakl zaplanowano na niedzielę, 18 lutego, na godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 10 stycznia. Te będą dostępne, w cenach: 15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy, w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup Bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

– Serdecznie zapraszam wszystkie maluchy i ich opiekunów. Wyprawa na biegun na pewno będzie interesująca, a dzieci nie tylko będą miały okazję do zabawy, ale również do nauki. Jak zawsze, dbamy o to, by spektakle dla najmłodszych zawierały elementy edukacyjne – dodaje Elwira Kozłowska.

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4. roku życia. Na spektakl zapraszają: Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content