20.2 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

To będzie spotkanie w wielkanocnym klimacie. Kozienicki Dom Kultury zaprasza na spektakl dla najmłodszych

Popularne

spot_img

„Wielkanocne pisanki” to tytuł spektaklu dla najmłodszych, który zobaczymy w niedzielę, 26 marca, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Przedstawienie odbędzie się w ramach cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”. Początek tradycyjnie o godz. 12.00.

Tym razem dla młodych widzów wystąpią artyści z Teatru „Wariacja” z Warszawy. Aktorzy przyjadą do Kozienic z przedstawieniem o wielkanocnej tematyce.

– Będzie to bajka o niesfornych pisankach, które nie potrafią usiedzieć w świątecznym koszyku, przez co mama Kura i tata Kogut zmuszeni będą do nieplanowanych poszukiwań. W tej niecodziennej misji pomogą im nasi mali widzowie – zapowiada Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Jak zawsze, na maluchów czekać będzie nie tylko zabawa, ale też solidna porcja treści edukacyjnych.

– Przedstawienie to pełne jest humoru oraz zabawnych sytuacji, związanych z wielkanocnymi tradycjami. Co więcej, zdobi je piękna muzyka Jana Sebastiana Bacha. Zdecydowanie warto je obejrzeć – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl odbędzie się w niedzielę, 26 marca, o godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Sprzedaż biletów rusza w środę, 22 lutego. Te będą dostępne, w cenach 12 zł – normalny, 7 zł – ulgowy, w kasach Kozienickiego Domu Kultury oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4. roku życia. Na spektakl zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content