20.8 C
Pionki
sobota, 13 kwietnia, 2024

To będzie show pełne baniek mydlanych. Ciekawa propozycja na Dzień Dziecka w KDK

Popularne

„Tajemnica bańki szczęścia” to tytuł widowiska Teatru Baniek Mydlanych, które zostanie wystawione 1 czerwca w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka z okazji „Dnia Dziecka”. Lada dzień rusza sprzedaż biletów na to show.

„Tajemnica bańki szczęścia” to widowisko dla całych rodzin, w którym wykorzystywane są setki baniek mydlanych: małych, dużych, kolorowych i niezwykłych. Całość okraszona jest barwnymi strojami aktorów i wesołymi piosenkami – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Młodzi widzowie udadzą się do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie poznają wynalazcę Bąbelka, pracującego nad tajemniczą recepturą „Mydlanej Bańki Szczęścia”. Pomagają mu w tym przyjaciele: Mydlaneczka, Wróżka Czarodziejówna i Profesor Bulbulas.

– Spektakl ma interaktywny charakter, dlatego w akcję pomocy głównemu bohaterowi włączą się także nasi mali widzowie. To będzie niezwykła wizyta w magicznej krainie i ponad godzina szalonej zabawy – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Widowisko zaplanowano na czwartek, 1 czerwca, na godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 1 lutego. Te będą dostępne w cenach:

– 35 zł dzieci (do 16. roku życia) i 50 zł dorośli w przedsprzedaży;

– 40 zł dzieci i 60 zł dorośli w dniu widowiska,

w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Na spektakl zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content