15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

To będzie pierwszy w Nowym Roku spektakl dla dzieci w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

„Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” to tytuł spektaklu dla najmłodszych, który zostanie wystawiony w niedzielę, 16 stycznia, o godz. 12.00 w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”. Sprzedaż biletów rusza 8 stycznia.

Dla młodych widzów wystąpi Teatr „Ptasie Melodie” z Warszawy.

– Spektakl opowiada historię niesfornego Bałwanka Kuleczki, który buntuje się przeciwko swojej mamie. Chwilę potem tajemnicza siła przenosi go do nieznanej krainy. Bohater musi stawić czoła przygodzie i wrócić do domu, a po drodze z pewnością nauczy się wielu ważnych rzeczy, bo tak jak zawsze, będzie to przedstawienie z morałem mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Kup bilety

Spektakl zostanie wystawiony w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach w niedzielę, 16 stycznia, o godz. 12.00.

Sprzedaż biletów rusza 8 stycznia. Te będą dostępne w kasach KDK w cenach: 12 zł – normalny, 7 zł – ulgowy. Posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowy rabat. Przedstawienie jest adresowane do dzieci od 4. roku życia.

– Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami wracamy z biletowanymi wydarzeniami w Kozienickim Domu Kultury. Przypomnę raz jeszcze, że w ostatnich latach nie było to możliwe ze względu na dofinansowanie budowy Centrum Kulturalno-Artystycznego. Ten okres dobiegł końca, a my tak naprawdę powracamy do stanu z 2015 roku – wyjaśnia Elwira Kozłowska

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Szczegóły na www.dkkozienice.pl. Na spektakl zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content