9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

To będzie ekspozycja pełna kolorów. Kozienicki Dom Kultury zaprasza na nową wystawę

Popularne

„Energia koloru” to tytuł wystawy malarstwa Moniki Drewnickiej, którą już wkrótce będzie można obejrzeć w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Jej wernisaż zaplanowano na piątek, 3 lutego, na godz. 17.00, w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Tradycyjnie wstęp wolny.

– Niezmiernie miło mi zaprosić Państwa na pierwszy wernisaż w 2023 roku. Nowy rok rozpoczynamy malarsko w towarzystwie kolorów, które według autorki obrazów są formą terapii w czasach ciągłego stresu. Mam nadzieję, że te barwy nastroją nas pozytywnymi emocjami, a te będą towarzyszyć nam przez kolejne miesiące – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Monika Drewnicka to radomianka, absolwentka Szkół Artystycznych w Nałęczowie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i w Łodzi. Pedagog oraz instruktor w miejskich placówkach kultury „Idalin” i „Łaźnia”. Zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz, jak również poświęca swój czas na pasje związane z twórczością artystyczną, taką jak: malarstwo, projektowanie i realizowanie dzianin unikatowych.

Artystyczna niespodzianka

– Dla uczestników wernisażu przygotowaliśmy specjalną atrakcję, a jedna z osób wyjdzie z wydarzenia bogatsza o pracę autorki. Tym bardziej warto być z nami tego wieczoru i wziąć udział w tej zabawie – dodaje Elwira Kozłowska.

Otwarcie wystawy zaplanowano na piątek, 3 lutego, na godz. 17.00, w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, za pośrednictwem fanpage’a Kozienickiego Domu Kultury.

Na wernisaż zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury. Szczegółowe informacje dostępne są na www.dkkozienice.pl. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 26 marca 2023 r.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content