21.7 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Stand-up zawita do Kozienickiego Domu Kultury. Na początek Kałamaga i Noch

Popularne

spot_img

„Żarty z Wąsem” to tytuł programu, z jakim Mariusz Kałamaga i Jacek Noch zawitają do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Będzie to pierwszy stand-up w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach. Wydarzenie zaplanowano na czwartek, 23 marca, na godz. 18.00. Bilety w sprzedaży od 19 stycznia.

– W Kozienickim Domu Kultury stawiamy na różnorodność, dzięki czemu z naszymi kulturalnymi ofertami docieramy do możliwie jak największej grupy mieszkańców. Dlatego też ciągle poszukujemy nowych propozycji, a tym razem chcemy zaoferować widzom wieczór ze stand-upem w najlepszym wydaniu – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Dla kozienickiej widowni wystąpią Mariusz Kałamaga i Jacek Noch. Kałamaga przez lata związany był z kabaretem Łowcy.B, a od 2015 roku współprowadzi poranny program „Wstawaj, szkoda dnia” w RMF FM. Od kilku lat błyszczy na polskiej scenie stand-upu. Porusza ważne tematy, zwracając uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne. Z kolei Jacek Noch to zwycięzca open-mic’a programu „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2; występował też na scenie programu Kuby Wojewódzkiego. Ma ogromny dystans do siebie i do życia, co w połączeniu z jego chorobą (stwardnienie rozsiane) sprawia, że dosłownie hipnotyzuje optymizmem widownię.

– Jestem przekonana, że panowie rozbawią naszą publiczność do łez. Szykuje się wieczór pełen pozytywnych emocji i mocnych żartów. Miłośnicy stand-upu będą zachwyceni. Serdecznie zapraszam do Kozienickiego Domu Kultury – dodaje Elwira Kozłowska.

Kup bilety

Wydarzenie zaplanowano na czwartek, 23 marca, na godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 19 stycznia. Te będą dostępne w cenie 69 zł w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Na stand-up zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content