9 C
Pionki
poniedziałek, 26 września, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[FOTORELACJA] Spike, The Postman oraz Stan Tutaj Show. Za nami Festyn „Postaw na Rodzinę, łączymy pokolenia”

Popularne


Mimo chłodnej aury, wiele się działo na terenie Ogródka Jordanowskiego w Pionkach. Dla mieszkańców zagrał zespół Spike oraz The Postman. Na najmłodszych czekały konkursy, gry, zabawy, stoiska z warsztatami  oraz dmuchana zjeżdżalnia. W niedzielę 18 września odbył się Festyn „Postaw na Rodzinę, łączymy pokolenia”.

Wspólna zabawa rozpoczęła się chwilę po godz.15:00. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji, na nieco  starszych występ Stan Tutaj Show. Znany parodysta wcielił się w postacie znanych osób z pierwszych stron gazet oraz telewizji. Do wspólnej zabawy, zachęcił wszystkich zespół The Postman z Polkowic, który rozbudził w wielu osobach zamiłowanie do muzyki Beatlesów.

Niedzielny festyn zorganizowany został m.in. przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Prócz wielu atrakcji, przygotowanych z tej okazji, rozstrzygnięte zostały dwa konkursy: na najlepszą słodkość regionalną „Pionkowiankę” oraz pracę plastyczną „Moje miasto, a w nim…”. Seniorzy przypomnieli również historię miasta, która była częścią zadania pn. „Obchody 90-lecia nadania miastu nazwy Pionki, współfinansowaną ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Każdy uczestnik festynu mógł otrzymać specjalny kupon, który upoważniał do udziału w losowaniu rowerów marki Kross. Losowanie nagród przygotowanych przez firmę Soudal odbył się na scenie, a nagrody dla trzech osób przekazał burmistrz Robert Kowalczyk oraz zastępca burmistrza Kamila Kaczorowska.  

Na zakończenie niedzielnej imprezy odbył się koncert Zespołu Spike, którego wokalista Robert Klim, który w swojej karierze zmierzył się z różnymi gatunkami muzycznymi, od hip-hopu po disco polo.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content