7,4 C
Pionki
sobota, 1 kwietnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Sobotni mecz Prochu przełożony. Powodem trudne warunki atmosferyczne

Popularne

Drużyna Prochu Pionki podczas inauguracji rundy wiosennej uciekła z ostatniego miejsca w tabeli sprawnie i wysoko pokonując Młodzika 18 Radom 4:0. Ostatnio potwierdzili dobrą dyspozycję wygrywając 3:0 z SKS Potworów. Wszyscy kibice liczyli teraz na trzecie zwycięstwo z rzędu, jednak na to przyjdzie im jeszcze zaczekać. 

W najbliższą sobotę, 2 kwietnia o godzinie 15.00 KS Proch Pionki miał rozegrać swój trzeci mecz rundy rewanżowej TYMEX Liga Okręgowa. Podejmować miał drużynę z Nowego Miasta nad Pilicą. Niestety, aktualnie panujące warunki atmosferyczne przyczyniły się do przełożenia tego spotkania.

– Komisja Rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z opadami śniegu na podstawie par. 14 ust. 17 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN przekłada z urzędu wszystkie mecze od IV ligi do rozgrywek Żaków F2 zaplanowane na termin od 1 do 4 kwietnia 2022 roku. Jednocześnie informujemy, że mecze IV ligi z kolejki XXI przełożone zostają na dzień 27 kwietnia 2022 roku (środa). Termin przełożonych kolejek pozostałych klas rozgrywkowych podamy w osobnym komunikacie – podaje Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Czytaj więcej

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content