11.2 C
Pionki
poniedziałek, 26 lutego, 2024

„Snakes & Ladders” prawdziwym hitem w English College!

Popularne

To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym,  trochę luźniejsze, podsumowujące,  ale nadal bardzo konkretne i bardzo praktyczne. No  i oczywiście całkowicie po angielsku. W tym roku szkolnym ogromnym wzięciem cieszy się nowa, duża plansza do bardzo popularnej i lubianej gry językowej SNAKES & LADDERS.

W  English College używamy  jej „kociej wersji” o wielkości 1mx1m, za którą i uczniowie, i lektorzy wręcz przepadają! Na szczęście zdążyliśmy zaopatrzyć wszystkie  ośrodki English College w „kocie plansze”, tak więc każdy nasz uczeń powinien załapać się na powtórkę do testu, czy egzaminu za pomocą tej popularnej gry językowej.

Jak widać na zdjęciach, plansze te cieszą się popularnością w KAŻDEJ GRUPIE WIEKOWEJ i nadają się doskonale do wielu różnych zajęć:
•    do powtórek słownictwa i gramatyki
•    do utrwalania poznanych struktur i wyrażeń
•    do rozgadania kursantów, np. odgrywania scenek i dialogów  
•    do  układania historyjek i relacjonowania zdarzeń
Jednym słowem do nauki  WSZYSTKIEGO i na KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA 🙂

A jeśli nie jesteś jeszcze naszym uczniem, a myślisz o tym aby wreszcie solidnie wziąć się za swój angielski, zapraszamy do English College. Do końca czerwca możesz skorzystać z ZAPISÓW PROMOCYJNYCH na kolejny rok szkolny na bardzo korzystnych warunkach:
•    NISKA MIESIĘCZNA RATA
•    BEZPŁATNE PODRĘCZNIKI
•    A jeśli zechcesz, możesz również skorzystać ze SPECJALNEJ OFERTY WAKACYJNEJ z dodatkowym rabatem 10%

Pamiętaj, że zapisując się teraz niczym nie ryzykujesz, ponieważ kiedy rozpoczniemy naukę we wrześniu będziesz mieć całe 2 TYGODNIE BEZPŁATNEGO OKRESU PRÓBNEGO. Jeśli z jakiegoś powodu zrezygnujesz, zwrócimy Ci Twoje pieniądze.

Więcej informacjo o KURSACH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH  znajdziesz na naszej stronie internetowej TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!                                                                                        

PS

Plansza jest autorstwa pani  Kariny Frejlich, której bardzo dziękujemy za super pomysł na uatrakcyjnienie zajęć na koniec roku szkolnego. 😊

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content