31.4 C
Pionki
piątek, 12 lipca, 2024
spot_img

Skok na główkę do fontanny. Kąpiel przerwali policjanci

Popularne

spot_img

Skok w bokserkach na główkę do fontanny, w której wody jest do wysokości łydek, pływanie na grzbiecie, rozmowa i „przybijanie piątek” z figurkami oraz surfing na żółwiu – takie zachowanie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Operator zauważył mężczyznę, który w centrum miasta postanowił zażyć kąpieli. Przerwali ją policjanci.

Operator miejskiego monitoringu w niedzielę (30 czerwca) przed godziną 6 zauważył mężczyznę, który w bokserkach wskoczył do Fontanny Pauckscha, która znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Niestety nie pierwszy raz pojawiają się w tym miejscu nie do końca rozsądne pomysły. W innej sytuacji nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie w fontannie, a ostatecznie uszkodziła ją:

Jeden z symboli miasta uszkodzony. Szybkie zatrzymanie dzięki kryminalnym i miejskiemu monitoringowi

W innym przypadku nietrzeźwy 23-latek na fontannę wniósł…elektryczną hulajnogę. Gdy zobaczył policjantów, próbował jeszcze uciekać:

Wszedł na fontannę z… elektryczną hulajnogą. Przed policjantami próbował jeszcze uciekać pieszo

Tym razem nie było pościgu, a mężczyzna, który szukał ochłody, zaczął ubierać spodnie, gdy podjechał patrol. Fontanna Pauckscha nie jest obiektem, w którym można zażywać kąpieli. 39-latek za swoje zachowanie został ukarany mandatem karnym. Mamy nadzieję, że rozmowa z policjantami odniesie skutek i do takiej sytuacji już nie dojdzie.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / kp)

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content