-5,8 C
Pionki
poniedziałek, 6 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Region. Tu nie ma miejsca na nudę. Kozienicki Dom Kultury zaprasza na ferie

Popularne

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne ferie zimowe. W województwie mazowieckim odbędą się one w dniach 13-26 lutego. Jak co roku, na czas przerwy od szkoły, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przygotował szereg interesujących zajęć. Zapisy na warsztaty ruszają 28 stycznia.

Tegoroczne ferie odbywać się będą pod hasłem „Zima w mieście – ferie 2023 z KDK”. Z oferty tej skorzystać będą mogły dzieci i młodzież, w wieku 4-18 lat, z terenu Gminy Kozienice. Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

– Jak co roku, nasi instruktorzy zadbali o to, by przygotować ciekawą ofertę zajęć. Tak, by każdy uczestnik mógł wybrać to, co go najbardziej interesuje. Chcemy, by czas spędzony w Kozienickim Domu Kultury był dla naszych podopiecznych okazją nie tylko do poszerzania swoich zainteresowań, ale również, żeby to była dobra zabawa – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

W tegorocznej ofercie znalazło się 10 różnego rodzaju warsztatów, dwa specjalne seanse kinowe oraz wyjazd do teatru.

– W tegorocznej ofercie dominują zajęcia plastyczne i rękodzielnicze, ale są też warsztaty dziennikarskie czy tańce połączone z zabawami ruchowymi. Do tego przygotowaliśmy dwa seanse w ramach feryjnej akcji „Filmowe środy w Kinie KDK” oraz propozycję wyjazdu do teatru. Nad przebiegiem zajęć będą czuwać profesjonalni instruktorzy – dodaje Elwira Kozłowska.

Pełny wykaz zajęć, wraz z opisem i terminami, znajduje się na stronie www.dkkozienice.pl, w zakładce poświęconej akcji. Tam też znajdziemy regulamin warsztatów.

Ruszają zapisy

Zapisy na zajęcia prowadzone będą od 28 stycznia (od godz. 10.00) do 4 lutego (do godz. 20.00) poprzez stronę internetową „Strefa zajęć” (www.strefazajec.pl/company/DK-Kozienice-id793.html). Pierwsze warsztaty już 13 lutego. Liczba miejsc ograniczona, a każde dziecko może wziąć udział w maksymalnie dwóch zajęciach (limit nie dotyczy seansów i wyjazdu).

Na zajęcia zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content