9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

[REGION] Sala pełna śmiechu. Mariusz Kałamaga i Jacek Noch bawili kozienicką publiczność

Popularne

To pierwszy stand-up w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Na scenie wystąpił Mariusz Kałamaga i Jacek Noch z programem „Żarty z wąsem”.

Mariusz Kałamaga przez lata związany był z kabaretem Łowcy.B, a od 2015 roku współprowadzi poranny program „Wstawaj, szkoda dnia” w RMF FM. Od kilku lat błyszczy na polskiej scenie stand-upu. Porusza ważne tematy, zwracając uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne. Z kolei Jacek Noch to zwycięzca open-mic’a programu „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2. Występował również na scenie programu Kuby Wojewódzkiego.

Ma ogromny dystans do siebie i do życia, co w połączeniu z jego chorobą (stwardnienie rozsiane) sprawia, że dosłownie hipnotyzuje optymizmem widownię. Razem panowie nie tylko bawią, ale poszerzają przy tym świadomość Polaków na temat tej przewlekłej i nieuleczalnej choroby.
Komicy występowali na naszej scenie blisko dwie i pół godziny. Poruszyli sporo mniej lub bardziej kontrowersyjnych tematów i bezlitośnie rozprawili się z otaczającą nas rzeczywistością. Było trochę o chorobach, bardzo dużo związkach, nieco o alkoholu i o różnych obliczach miłości.
Nie zabrakło akcentów lokalnych. Artyści szybko złapali świetny kontakt z naszą publicznością, którą rozbawili do granic możliwości. Cały program niósł za sobą ogromny ładunek energii i pozytywne przesłanie.

źródło: KDK Kozienice/Kozienice24

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content