18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Region. Wyjątkowa sceneria, słoneczna pogoda i dobra muzyka. „Muzyczna” niedziela na Polance

Popularne

spot_img

Po zimowej przerwie na deskach amfiteatru Grzybek w Garbatce-Letnisku znowu zrobiło się głośno i tłoczno. Pięć zespołów m.in. z Radomia, Skarżyska-Kamiennej, Kozienic i Pionek zagrało po ok. godzinnym secie dobrej, charyzmatycznej muzyki. Inicjatorem tego „zamieszania” było Stowarzyszenie Muzyk.com z Garbatki-Letniska z Prezesem Marianem Plażukiem na czele.

Piękna sceneria, słoneczna pogoda i dobra muzyka – czy może być lepsze połączenie? Dla niedzielnych uczestników Plener Musical Meeting na pewno nie!

Tuż po godzinie 15.00 na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego POLANKA w Garbatce-Letnisku odbyło się pierwsze w tym sezonie plenerowe spotkanie muzyczne organizowane przez Stowarzyszenie Muzyk.com oraz gminę Garbatkę-Letnisko.

Na deskach amfiteatru zaprezentowały się zespoły: NOS ze Skarżyska Kamiennej, 3PO3 z Radomia i znane już z poprzednich edycji Stare Konie z Kozienic i Power Blues z Pionek no i oczywiście muzycy ze stowarzyszenia Muzyk.com. Po zaplanowanych występach odbył się jam session, w którym chętni muzycy mogli zaprezentować dowolne chwyty i zapewniam, że nie były one poniżej pasa, a świadczyła o tym pełna publika i tłum pod sceną. Jednym słowem było głośno, było radośnie, walecznie i romantycznie. Takie niedziele lubimy. Kto nie był, niech żałuje lub śledzi informacje o kolejnych koncertach.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content