31.4 C
Pionki
piątek, 12 lipca, 2024
spot_img

[REGION] Osiem firm zainteresowanych zaprojektowaniem drogi Aleksandrówka-Garbatka

Popularne

spot_img

Otwarto oferty w przetargu na wykonanie koncepcji programowej wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach rozbudowy DK79 pomiędzy Aleksandrówką, a Garbatką. Wpłynęło 8 ofert. Najniższą ofertę na kwotę 2 222 856,00 zł złożyła firma: S.T.I. Polska, i jest to jedyna firma, która mieści się w budżecie zamawiającego, który wynosi 2 449 442,00 zł.

Łącznie wpłynęło osiem ofert ofert. Pozostałe oferty zawierają się w zakresie cenowym od 2,554 mln zł (konsorcjum Egis Poland i HPC Polgeol) do 4,906 mln zł (TPF).

Złożone oferty będą oceniane przy zastosowaniu następujących kryteriów: doświadczenie personelu – 20 proc., termin złożenia wniosku o DŚU – 10 proc., prowadzenie serwera FTP – 10 proc. oraz cena – 60 proc.

Umowa z wykonawcą, w przypadku braku odwołań, zostanie podpisana w I kwartale 2022 roku. Wykonawca na realizację zadania będzie miał 18 miesięcy od daty jej zawarcia. Zakończenie prac przewidywane jest na III kwartał 2023 roku.

Zadaniem projektanta jest opracowanie koncepcji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach ok. 10,8 km DK79 pomiędzy Aleksandrówką a Garbatką. W ramach umowy analizie poddane zostanie dostosowanie do parametrów trasy GP (droga główna ruchu przyspieszonego) tego odcinka. Ponadto m.in. budowa nowej konstrukcji drogi, budowa/przebudowa dróg do obsługi terenów przyległych, chodników i ciągów pieszo-rowerowych jak i zatok autobusowych.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content