18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Postman zagra w Elektrowni. Wpływy ze sprzedaży biletów na zostaną przekazane dla Ukrainy

Popularne

spot_img

W piątek, 3 czerwca, o godzinie 20 Gościem Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu będzie Kostiantyn Pochtar (Postman), pochodzący z Kijowa muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor, wokalista.

Artysta od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami, Happysad, Lao Che czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach, miasteczkach i wsiach. Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim.

Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość.

Swoje koncerty prowadzi w języku polskim, a jest mistrzem opowieści – potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia… Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana…

Wstęp – 30 zł

Wpływy ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na pomoc Ukrainie.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl.

Koncert odbędzie się w kinie studyjnym MCSW Elektrownia, przy ul. Mikołaja Kopernika 1 w Radomiu.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content