9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

[PODCAST] Rozmawialiśmy ze zwycięzcą reality show „Farma” Kubą Wojnowskim

Popularne

Codziennie o godzinie 20 oglądało go ponad milion Polaków. A wszystko to za sprawą reality show „Farma” emitowanego na Polsacie, w którym wziął udział. Gościem naszego podcastu był zwycięzca pierwszej edycji tego programu – Kuba Wojnowski, znanym szerszej publiczności jako „Wojna”. 

Z ponad tysiąca zgłoszeń do programu, które spłynęły z całego kraju w przeciągu kilku dni, wyłoniono kilkunastu uczestników. W tym gronie znalazł się pochodzący z Pionek Kuba „Wojna” Wojnowski. Jak mówi, dostał się do programu przez pewnego rodzaju „przypadek”, a zakończył go zdobywając złote widły.

Z Kubą spotkaliśmy się na terenie Stawu Górnego w Pionkach

Kuba pochodzi z Pionek pod Radomiem, ale od siedmiu lat mieszka w Oslo. Pracuje tam w prestiżowym hotelu. Zanim na stałe zamieszkał w Norwegii, pomieszkiwał i pracował w takich krajach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubaj), Francja czy Anglia. Myśli o powrocie do ukochanej Ojczyzny.

Wesoły, ma dystans i lubi żartować. Kiedyś trenował sambo i brazylijskie Jiu-Jitsu. Jak wyglądała jego droga do zwycięstwa w niezwykle popularnym reality show? O tym, a także o wielu innych ciekawostkach oraz kulisach programu posłuchacie w naszej rozmowie z Kubą „Wojną” Wojnowskim. Zapraszamy.

 

Czytaj więcej

2 KOMENTARZE

 1. 1 milion oglądających osób(a program leciał poza normalną wiosenną ramówką) to nie była duża oglądalność. Nie dajmy sobie wmówić, że byle jaka popularność jest lepsza niż brak popularności – cytat z serialu „After Life”. A brzydkich słów używają tylko ludzie słabi- cytat z serialu „Reacher”. A tylko jedna osoba w tym programie ich nadużywała. J.W. Tatuaż przyjaźni polsko-węgierskiej(w świetle tego co robią Węgry) wydaje się obciachowy i pokazuje, że niektórym ludziom brak umiejętności perspektywicznego myślenia. Tak samo jak nie tatuuje się imion swoich byłych, tak samo jest z tatuażami braterstwa pomiędzy różnymi krajami, bo w każdej chwili to może się skończyć. Kraje mają tylko wspólne interesy. W tym całym finale to najbardziej ogarnięty był Tomek. A najwięcej charyzmy miała koza Matylda. Ale nie było jej w finale i nie miałem na kogo głosować. I od kiedy narcyzm jest czymś co warto promować i się tym szczycić? Instagram to raj dla takich osób. Żadna normalna dziewczyna nie wejdzie w taki związek, bo narcyz kocha przedewszystkim siebie. Więc jak może pokochać kogoś innego? Ale jak chłopak nie ma wzoru w postaci rodziców(bo wychowuje go babcia) to później tak to się kończy. Zwycięzcy tego „wielce” spektakuralnego widowiska proponuję zbadać oczy, bo mruga nimi jak Gołota po zakończeniu kariery. Może trzeba było mniej chodzić po dyskotekach. Tam jedynie można dostać po głowie. Buziaczki, cukiereczki.

  15
  12
  • Klikając łapkę w dół nie spowodujecie, że to co napisałem przestanie być prawdą. To jak 2×2=4. Tu nie ma nad czym dyskutować.

   3
   2

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content