9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Pionkowskie inwestycje walczą o tytuł „Modernizacja roku i budowa XXI wieku”. Można już oddawać głosy

Popularne

Ruszyło głosowanie w plebiscycie internetowym najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce. Dwie, można by rzec flagowe inwestycje Pionek w ostatnich latach walczą o wejście do finału.

Ogólnopolski konkurs otwarty „Modernizacja roku i budowa XXI wieku”, to plebiscyt skierowany do wszystkich tych, którym zależy na wypromowaniu lokalnej architektury oraz lokalnych inwestycji.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych „modernizacji” oraz „nowych obiektów” wyróżniających się szczególnymi walorami. Ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy, rewitalizacji terenów, rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych

Tegoroczna edycja konkursu składać będzie się z dwóch etapów:

  • I etap, to bezpłatna promocja obejmująca prezentację na stronie modernizacjaroku.org.pl na „Interaktywnej Mapie Polski” oraz udział w Plebiscycie Internetowym, który oferuje „Nominację do Finału”.
  • Etap II, w którym wybrane przez komisję obiekty walczyć będą o tytuł „Modernizacja roku i budowa XXI wieku” oraz o promocję na łamach prasy.

W gronie uczestników XXVI edycji konkursu nie mogło zabraknąć także naszych lokalnych inwestycji w dwóch kategoriach: „tereny zieleni” oraz „obiekty użyteczności publicznej”.

Głosowanie internetowe w I etapie konkursu potrwa od 1 kwietnia 2022 r. od godz. 12:00  i potrwa do 20.05.2022r. godz. 12.00.

Oddawanie głosów jest bezpłatne.

By oddać głos na nasze lokalne obiekty, należy:

  1. wejść we wskazany poniżej link przy wybranym obiekcie konkursowym (można oddać głos tylko na jeden obiekt w danym dniu):
  • w kategorii „tereny zieleni” znalazł się – park miejski „Błonia”,

http://modernizacja.nazwa.pl/pl/voting/850b5281-0f71-465c-927e-e385b1bf30e8/1/objects/5d049d7d-8eca-4182-876e-e1a1bb7ea9e2/view

  • w kategorii „obiekty użyteczności publicznej” – zmodernizowane Targowisko miejskie „Manhattan”

http://modernizacja.nazwa.pl/pl/voting/850b5281-0f71-465c-927e-e385b1bf30e8/1/objects/dfcc843b-c9e3-4e28-8f8f-1047410fb321/view

  1. kliknąć na „Zagłosuj na ten obiekt”, na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć „Nie jestem robotem” – a po udanej weryfikacji kliknąć „Wyślij głos”, na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować
  2. Gotowe! Twój głos został oddany.

Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie!

Zasady głosowania oraz wszelkie informacje na temat konkursu znajdziecie pod adresem – https://www.modernizacjaroku.org.pl/.

Konkurs organizowany jest pod patronatem m. in.: Ministerstwa Infrastruktury, Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Rozwoju i Technologii,  Polskiej Izby Budownictwa.

Wśród Patronów Medialnych znaleźli się m. in.: Polska Press Grupa czy Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Czytaj więcej

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content