21.7 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa wprowadza ułatwienia dla swoich członków

Popularne

spot_img

Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa (PSM) idzie z duchem czasu i wprowadza nową usługę, która z pewnością ułatwi życie mieszkańcom. Od 1 czerwca br. każdy członek spółdzielni będzie miał możliwość internetowego dostępu do swojego konta w kartotece spółdzielni. Dzięki temu będą mogli w prosty sposób sprawdzić stan swojej kartoteki oraz zapoznać się z innymi podstawowymi informacjami.

Jak czytamy na stronie PSM: „Od dnia 01 czerwca br. wprowadzamy dla Państwa możliwość internetowego dostępu do swojego konta w kartotece spółdzielni. Będzie można w nim sprawdzić stan swojej kartoteki czy zapoznać się z innymi podstawowymi informacjami.” To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy chcą mieć łatwy i szybki dostęp do swoich danych finansowych związanych z członkostwem w spółdzielni.

Aby skorzystać z nowego systemu „net czynsze”, należy pobrać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej PSM. Po otwarciu głównej strony trzeba przewinąć na dół, gdzie znajduje się przycisk przenoszący do systemu „net czynsze” oraz formularz do wydrukowania i wypełnienia.

Instrukcje są proste: wypełniony czytelnie, drukowanymi literami formularz należy dostarczyć do sekretariatu spółdzielni. Raz w tygodniu formularze będą weryfikowane, a na wskazany adres e-mailowy mieszkańcy otrzymają informacje o aktywacji konta oraz pierwsze hasło startowe. Hasło to należy samodzielnie zmienić po pierwszym zalogowaniu.

Wprowadzenie tego systemu z pewnością usprawni komunikację między spółdzielnią a jej członkami. Dostęp do aktualnych informacji finansowych oraz innych istotnych danych będzie teraz możliwy bez konieczności osobistego odwiedzania biura PSM. To kolejny krok w stronę digitalizacji i nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwienie życia mieszkańcom Pionkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

fot. FB/PSM
fot. FB/PSM

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content