2,7 C
Pionki
poniedziałek, 27 marca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Pionki po raz kolejny pobiegną Tropem Wilczym. Trwają zapisy!

Popularne

Pionki po raz kolejny dołączyły do grona miast organizujących Bieg Tropem Wilczym, który jest formą uczczenia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Od 2015 bieg ma charakter ogólnopolski i na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń biegowych.

Już 6 marca, o godzinie 12 Pionki pobiegną specjalnymi trasami. Bieg towarzyszący odbędzie się na dystansie 6 kilometrów i składał się będzie z dwóch 3-kilometrowych pętli. Poza biegiem towarzyszącym mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję współzawodniczyć na dystansie 1963 metrów (dystans główny upamiętniający rok śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego – Józefa Franczaka ps. Lalek).

Szansę współzawodnictwa otrzymają również najmłodsi mieszkańcy gminy Kozienice, którzy wystartują na dystansie 400 metrów. Start i meta biegu usytuowane będą na polanie leśnej znajdującej się pomiędzy ulicami Radomską, Kochanowskiego a ulicą Wójcików. W miejscu tym usytuowane będzie także biuro zawodów. Zaplanowano także Bieg Przedszkolaka na dystansie 196,3 metra, który stał się hitem ostatniej edycji Biegu Tropem Wilczym w Kozienicach.

Biuro zawodów zostanie uruchomione o godzinie 11, a bieg główny na dystansie 1963 kilometrów wyruszy już o godzinie 12.

Bieg towarzyszący na dystansie 6 kilometrów wyruszy o godzinie 14.

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w biegu należy zgłosić się do punktu rejestracyjnego biegu, wypełnić formularz rejestracyjny (dostępny będzie poniżej, a następnie odebrać numer startowy. Rejestracji biegu można dokonać w budynku Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Sosnowej 3 w Pionkach w godzinach 7:30 – 21:30 oraz w biurze zawodów, w dzień biegu – 6 marca od godziny 11.

Zapisy prowadzone są za pomocą adresów e-mail: d.korczak@pionki.pl lub posir@pionki.pl. To tam należy wysłać wypełnione karty zgłoszeniowe. Aby uzyskać niezbędne informacje należy zadzwonić pod numer 451-055-100.

Organizatorem biegu jest Pionkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Współorganizatorami są Stowarzyszenie Motocyklowe Pionki, Instytut Pamięci Narodowej oraz ZHR.

KARTA ZGŁOSZENIOWA – aby pobrać KLIKNIJ TUTAJ (dostępna na dole w załącznikach)

Kartę znajdziecie także w galerii zdjęciowej, którą zamieściliśmy poniżej.

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content