20.2 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

OLD BREAKOUT zagra w Kozienicach. Przypomną hity Nalepy i Kubasińskiej

Popularne

spot_img

Już 24 lutego do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zawita zespół Old Breakout z wyjątkowym programem „Tribute to Nalepa & Kubasińska”. Tym samym w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego usłyszymy artystów z legendarnego składu Breakout i wszystkie ich najważniejsze przeboje. Sprzedaż biletów rusza 20 stycznia.

– Old Breakout to muzyczna inicjatywa członków oryginalnego składu Breakout. Tej legendarnej formacji, założonej przez Tadeusza Nalepę, raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Tadeusz Trzciński i Maciej Kubicki, w towarzystwie świetnych bluesmanów, przypomną kozienickiej publiczności największe przeboje zespołu – mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Tadeusz Trzciński to prekursor harmonijki ustnej w Polsce, a zarazem jeden z najdoskonalszych realizatorów dźwięku. W swojej karierze miał okazję współpracować z wieloma gwiazdami światowego formatu. Z Breakoutem natomiast nagrał kultowe płyty „Blues”, „Mira”, „Karate” oraz „Ogień”. Towarzyszyć mu będzie basista Maciej Kubicki, który w Brekoucie grał od 1978 roku. Wraz z nimi Old Breakout tworzą Marcin Kołdra (wokal, gitara), Sławek Burakowski (gitara) oraz Łukasz Biliński (perkusja).

Kozienicki support

Organizatorzy wydarzenia przygotowali na ten dzień miły, lokalny akcent. Jako support przed gwiazdami wieczoru wystąpi kozienicko-pionkowski zespół Power&Blues z Dariuszem Szewcem na czele.

Miło mi poinformować, że na scenie zobaczymy także podopieczną Kozienickiego Domu Kultury. Gościnnie z zespołem wystąpi Patrycja Wołos z Młodzieżowej Estrady Piosenki KDK. To dla nas prawdziwy powód do dumy dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Koncert odbędzie się w czwartek, 24 lutego, o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza w czwartek, 20 stycznia. Te będą dostępne za pośrednictwem strony biletyna.pl oraz w kasach Kozienickiego Domu Kultury w CKA, w cenach: 65 zł – normalny, 60 zł – ulgowy. Bilety ulgowe przysługują: dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia/seniorom po 60 roku życia (po okazaniu ważnej legitymacji/dowodu osobistego).

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta. Szczegółowe informacje dostępne są na www.dkkozienice.pl.

Na koncert zapraszają Agencja Koncertowa Polska Scena Muzyczna, Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content