21.7 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Nowy styl zarządzania Gminą Pionki: Wójt Katarzyna Konopska wprowadza zastępcę

Popularne

spot_img

Gmina Pionki wkracza w nową erę zarządzania dzięki inicjatywie nowej wójt, Katarzyny Konopskiej. Wójt Konopska zdecydowała się na powołanie zastępcy Rafała Molendę, co jest krokiem mającym na celu zwiększenie efektywności pracy urzędu oraz wzmocnienie współpracy w zespole.

Zmiany są potrzebne i jestem przekonana, że w takim składzie będziemy góry zdobywać, by nasza Gmina Pionki rosła w siłę – mówi Katarzyna Konopska. Nowa wójt podkreśla, że kluczem do sukcesu jest lojalność i dobra współpraca, co z pewnością zostanie osiągnięte dzięki nowemu modelowi zarządzania. Powołanie zastępcy ma na celu lepsze rozdzielenie obowiązków, co pozwoli na bardziej efektywne zarządzanie gminą i szybsze reagowanie na potrzeby mieszkańców.

fb/Urząd Gminy Pionki

– Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu uda nam się zrealizować wiele ważnych projektów i inicjatyw. Zachęcamy wszystkich Mieszkańców do aktywnego udziału w życiu naszej Gminy, zgłaszania swoich pomysłów i uwag oraz współpracy z nowymi władzami. – możemy przeczytać w mediach społecznościowych urzędu gminy

Rafał Molenda (zastępca wójta), Katarzyna Konopska, wójt Gminy Pionki fb/Urząd Gminy Pionki

Wójt Konopska, od początku swojej kadencji, stawia na nowoczesność i innowacje. Wprowadzenie zastępcy to tylko jeden z wielu kroków, które mają na celu dynamiczny rozwój Gminy Pionki.  Z każdym dniem dążymy do tego, aby nasza gmina była miejscem, gdzie każdy mieszkaniec czuje się dobrze i jest dumny z miejsca, w którym żyje. Jestem pewna, że nowe struktury organizacyjne, które wprowadzamy, przyczynią się do osiągnięcia tego celu – dodaje wójt Konopska.

Władze Gminy Pionki:
Katarzyna Konopska – Wójt Gminy Pionki
Rafał Molenda – Zastępca Wójta
Irmina Kustra – Sekretarz Gminy Pionki
Sylwia Jaskulska – Skarbnik

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content