23 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Natalia Drela odnosi sukcesy na turnieju OTK w Stalowej Woli

Popularne

spot_img

W dniach 18-20 maja 2014 roku, Natalia Drela wzięła udział w turnieju Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego (OTK) do lat 14, który odbył się w Stalowej Woli. Młoda tenisistka zaprezentowała się znakomicie, zajmując trzecie miejsce w singlu oraz triumfując w grze deblowej.

Turniej w Stalowej Woli był ostatnim etapem przygotowań Natalii Dreli do Letnich Mistrzostw Polski, które odbędą się już 3 czerwca w Zielonej Górze. Za sukcesami Natalii stoją również jej trenerzy, którzy dbają o wszechstronne przygotowanie zawodniczki. Jakub Wrona odpowiada za treningi tenisowe, dbając o technikę i taktykę gry. Z kolei Dawid Michalik zajmuje się przygotowaniem motorycznym, co pozwala Natalii na osiąganie doskonałej kondycji fizycznej i wytrzymałości na korcie.

Klub Sportowy TopSpin Pionki, do którego należy Natalia, wyraża ogromną dumę z jej osiągnięć i składa serdeczne gratulacje. Jednocześnie wszyscy członkowie klubu trzymają kciuki za kolejne sukcesy młodej tenisistki podczas nadchodzących Letnich Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content