23 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Monster Truck Show po raz kolejny w Pionkach. Rozdajemy wejściówki!

Popularne

spot_img

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na pokaz w Pionkach.

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Extreme Cascaders Team pojawią się Pionkach na targowisku przy ul. Zwycięstwa, we wtorek, 12 kwietnia o godzinie 18. – Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show – dodają organizatorzy.

Emocje gwarantowane!

Jak podkreślają organizatorzy, będzie to impreza na świeżym powietrzu przepełniona muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to ich specjalność! Organizatorzy zapewniają zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:

  • POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
  • KONTROLOWANE WYPADKI,
  • PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
  • PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,
  • JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,
  • Zaciekłą jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8
  • A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na  przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
  • JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!
  • I TO NOWE “COŚ” – JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
  • oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK!

– Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW! – mówią organizatorzy.

UWAGA! Bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem. Ceny biletów są następujące: do 3 lat gratis, od 3 do 10 lat – 30 zł, od 10 do 17 lat – 40 zł, dorośli 50 zł.

Pionki, 12.04 WTOREK GODZ. 18:00, TARGOWISKO, UL. ZWYCIĘSTWA.

Rozdajemy bilety!

Redakcja Pionki24 we współpracy z firmą Extreme Cascaders Team przygotowała do rozdania 5 wejściówek na to wyjątkowe wydarzenie. Wystarczy do środy, 6 kwietnia do godziny 12 wysłać na adres redakcja@pionki24.pl wiadomość o treści – KONKURS MONSTER TRUCK SHOW, podając swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy 5 zwycięzców, których poinformujemy mailowo o wygranej, już pojutrze, tuż po godzinie 12.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content