27.4 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

Miasto Pionki organizuje miejsca dla uchodźców z Ukrainy. Pilnie potrzebne są łóżka polowe

Popularne

spot_img

Samorząd miasta Pionki zadeklarował, w razie wystąpienia takiej potrzeby – przyjęcie 100 obywateli Ukrainy, którzy mieliby zostać zakwaterowani w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5. Cały czas trwa zbiórka na rzecz potrzebujących, jednakże w obecnej chwili najpilniejszą potrzebę stanowią łóżka polowe.

Miasto wskazało już obiekt, w którym możliwe będzie zakwaterowanie cudzoziemców. Będzie to Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, w której samorząd miasta Pionki zaoferował przyjęcie 100 uchodźców.

Potrzebne łóżka polowe

W związku z niezwykle tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie, miasto Pionki włączyło się do akcji pomocy dla Ukrainy organizując między innymi zbiórkę najpotrzebniejszych środków. Jak już wiemy, najbardziej pożądane są łóżka polowe, które tak jak inne środki czystości, higieny osobistej, bieliznę dla dzieci i dorosłych, żywność trwałą, opatrunki i leki przeciwbólowe, czy wodę można przekazać pod adres Aleje Lipowe 14 (z tyłu poczty). Ważne jest, aby wcześniej skontaktować się telefonicznie – 785 911 316.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content