23 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Mama, Tata, najpiękniejsze słowa świata: Dzień Rodziny w Przedszkolu nr 2

Popularne

spot_img

Dzień Rodziny to wyjątkowe święto, które przypomina rodzicom, jak bardzo kochamy swoje dzieci. Dziś, w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Pionkach, obchodzono to radosne wydarzenie. Uroczystość obfitowała w występy, wspólną zabawę, grochówkę i popołudnie pełne atrakcji.

Dyrektor przedszkola, Ewa Cholewa, w swoim przemówieniu podkreśliła, jak ważne są postacie mamy i taty w życiu każdego człowieka. „Mama – to jedno słowo, które kryje w sobie tyle treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze, niczym niezmącone wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze troski, radości, marzenia. Mama jest bardzo ważna, ale na drogach życia towarzyszy jej tata, a obok nich dziecko, bo ono spaja rodzinę, a więc jest też bardzo ważne. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że mama i tata dali nam największy skarb – życie. Wdzięczność tę wyrażamy w różny sposób: poprzez miłość, codzienny szacunek, pamięć. Dzisiaj spotykamy się na wspaniałej uroczystości. Mamy nadzieję, że przez te kilka chwil wszyscy Państwo zapomnicie o kłopotach dnia codziennego, wzruszycie się, a może i rozweselicie… a dorośli przeniosą się do chwil dzieciństwa, a dzieci przeistoczą się w prawdziwych dużych aktorów” – mówiła dyrektor Cholewa.

Dzień Rodziny w przedszkolu to nie tylko okazja do wręczenia tradycyjnych upominków. Dyrektor Cholewa dodała: „Jak powiedziałam, spotykamy się dziś w dniu szczególnym – Dniu Rodziny. Oprócz tradycyjnych upominków chcemy podarować wam, drodzy rodzice, coś niezwykłego – chcemy Wam dać radość, uśmiech i niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy.”

W trakcie uroczystości dzieci zaprezentowały swoje talenty, a rodzice mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w roli prawdziwych małych aktorów. Występy były pełne emocji, wzruszeń i radości, co sprawiło, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. W programie znalazły się także wspólne zabawy, które zintegrowały zarówno dzieci, jak i dorosłych, tworząc niepowtarzalną atmosferę rodzinnego ciepła.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy mogli skosztować tradycyjnej grochówki oraz skorzystać z dmuchańców, co było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i rozmów.

Dzień Rodziny w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Pionkach był nie tylko piękną uroczystością, ale również przypomnieniem, jak ważna jest rodzina i jak wiele znaczy dla każdego z nas. Galeria zdjęć z tego wydarzenia doskonale oddaje atmosferę pełną uśmiechów, wzruszeń i radości.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content