-1,1 C
Pionki
wtorek, 7 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kto pierwszy ten lepszy. Znamy zwyciężczynie naszej zabawy

Popularne

Kilkadziesiąt poprawnych odpowiedzi i jedna prosta zasada – kto pierwszy ten lepszy. Dwie pierwsze osoby, które zdecydowały się przesłać na naszą redakcyjną skrzynkę poprawną odpowiedź na pytanie, “skąd pochodzi autor książki – Jawa” zostaną nagrodzeni premierowym wydaniem książki oraz redakcyjnymi gadżetami.

Cieszy nas, że tak chętnie wzięliście udział w naszej zabawie. Na naszą skrzynkę redakcyjną wpłynęło kilkadziesiąt poprawnych odpowiedzi i już dziś poznamy zwycięzców. Poprawna odpowiedź na nasze pytanie – “skąd pochodzi autor książki – Jawa” brzmi, z Pionek.

Zgodnie z zasadą, kto  pierwszy ten lepszy, premierową książkę pt. „Jawa” – Mateusz Lubacha otrzymują : Ewelina Wąsik oraz Agata Muszyńska. Obie Panie jako pierwsze przesłały poprawne odpowiedzi. Serdecznie gratulujemy.

Kilka słów o książce

Jawa czy sen? Jesteście gotowi, by poznać jedną z największych tajemnic świata? Jeśli tak, to zapraszamy na podróż przez pustynię, razem z głównym bohaterem Jawy. Czekają na was fantastyczne, niezapomniane chwile!

Rufin wraz z ojcem i siostrą wiodą monotonne życie w mieście zwanym En Lapu. Metropolia ta jest jedną z nielicznych ocalałych, które cudem egzystują pośród martwych terenów zmienionych w bezbrzeżną pustynię. W wyniku ludzkich działań lata temu nastąpił gwałtowny pomór pszczół, a ich brak doprowadził do zniszczenia ekosystemu. Zanieczyszczenie powietrza i głód stanowią duży problem, dlatego władze organizują pobory plantacyjne służące ręcznemu zapylaniu drzew. Znudzony dotychczasowym życiem Rufin zgłasza się na ochotnika i wraz z tajemniczym, nowo poznanym towarzyszem mają do przebycia ponad sto kilometrów pustyni piechotą. Nie wiedzą jeszcze, że względnie prosta wyprawa przerodzi się w walkę o lepsze jutro..

O autorze:
Mateusz Lubach urodził się w 1992 roku. Jest absolwentem bezpieczeństwa wewnętrznego w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. W przeszłości hobbystycznie zajmował się szkicem, od architektury, przez portrety, na komiksach kończąc. Tworzył również krótkie opowiadania i historie, którymi nie lubił się dzielić. Dzisiaj mąż, rowerzysta, ogromny kinoman i od pewnego czasu zapalony czytelnik. Jego półka z książkami stopniowo się zapełnia. Gustuje w zróżnicowanych gatunkach, jednak najbliższa jest mu literatura postapokaliptyczna. Z każdej
książki wyciąga coś wartościowego dla siebie. Pomysł na stworzenie Jawy będącej jego debiutem pojawił się nagle, a zapisanie kilku pierwszy stron sprawiło, że jej główny bohater Rufin, stał się inspiracją by ukończyć powieść.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Jawa_Mateusz_Lubach

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content