15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

Kozienicki Dom Kultury zaprasza na ferie zimowe. Będzie dużo atrakcji

Popularne

spot_img

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne ferie zimowe. W województwie mazowieckim odbędą się one w dniach 31 stycznia – 13 lutego. Jak co roku, na czas przerwy od szkoły, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przygotował szereg interesujących zajęć. Wśród nich są m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne czy kreatywne, a także specjalne seanse kinowe. Zapisy na zajęcia ruszają już 15 stycznia.

Tegoroczne ferie odbywać się będą pod hasłem „Zima w mieście – ferie 2022 z KDK”. Z oferty tej skorzystać będą mogły dzieci i młodzież, w wieku 4-19 lat, z terenu Gminy Kozienice. Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

– Jak co roku, nasi instruktorzy zadbali o to, by przygotować bardzo bogatą i różnorodną ofertę zajęć. Tak, by każdy uczestnik mógł wybrać to, co go najbardziej interesuje. Chcemy, by czas spędzony w Kozienickim Domu Kultury był dla naszych podopiecznych okazją nie tylko do poszerzania swoich zainteresowań, ale by była to również dobra zabawa – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

W tegorocznej ofercie znalazło się 20 różnego rodzaju warsztatów oraz dwa specjalne seanse kinowe.

– Na wszystkich chętnych czekają różnorodne zajęcia plastyczne i taneczne, warsztaty teatralne, dziennikarskie i wokalne, a do tego dwa seanse w ramach feryjnej akcji „Filmowe środy w Kinie KDK”. Nad przebiegiem zajęć będą czuwać profesjonalni instruktorzy – dodaje Elwira Kozłowska.

Pełny wykaz zajęć, wraz z opisem i terminami, znajduje się na stronie www.dkkozienice.pl, w zakładce poświęconej akcji. Tam też znajdziemy wzory niezbędnych deklaracji oraz regulamin warsztatów.

Ruszają zapisy

Zapisy na zajęcia prowadzone będą od 15 stycznia (od godz. 10.00) do 22 stycznia (do godz. 20.00) poprzez stronę internetową „Strefa zajęć (www.strefazajec.pl/company/DK-Kozienice-id793.html) Pierwsze warsztaty już 31 stycznia. Liczba miejsc ograniczona.

Wszystkie wydarzenia w ramach akcji „Zima w mieście – ferie 2022 z KDK” odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Na zajęcia zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content