10,6 C
Pionki
czwartek, 5 października, 2023

[KONKURS] Książka na wakacje. Do wygrania premierowe wydanie „Jawy”

Popularne

Bez znaczenia, czy spędzacie wakacje w grach, czy leniwie odpoczywacie nad morzem. Dobra książka może Wam towarzyszyć wszędzie tam, gdzie będziecie potrzebowali chwili wytchnienia. Mamy dla was konkurs z nagrodami.

Lekka i wciągająca – taka powinna być książka na urlop! Jedną z nich może być nasza propozycja na wakacje. Jesteście gotowi, by poznać jedną z największych tajemnic świata? Jeśli tak, to zapraszamy na podróż przez pustynię, razem z głównym bohaterem Jawy. Czekają na was fantastyczne, niezapomniane chwile!

Kilka tygodni temu, na łamach naszego serwisu zaprezentowaliśmy naszym czytelnikom fantastyczną powieść “Jawa”, której autorem jest Mateusz Lubach z …, no właśnie, skąd pochodzi autor książki?

Dwie pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź na pytanie, “skąd pochodzi autor książki – Jawa” zostaną nagrodzeni premierowym wydaniem oraz redakcyjnymi gadżetami. Na poprawne odpowiedzi czekamy do końca tygodnia tj. niedzieli 31 lipca do godz. 23.59. Poprawną odpowiedź należy przesłać na adres mailowy redakcja@pionki24.pl, wpisując swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

To okno się zamknie za 25 sekundy

Skip to content