23 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Groźny wypadek na hulajnodze

Popularne

spot_img

Na terenie gminy Jedlińsk doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem nieletniego. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 10-latek jadąc na hulajnodze elektrycznej zderzył się z pojazdem. Chłopiec został przewieziony do szpitala.

W środę (22.05) oficer dyżurny radomskiej Policji otrzymał informacje o wypadku w miejscowości Jedlanka. Jak ustalili pracujący na miejscu  policjanci, że 10-latek kierując hulajnogą elektryczną i poruszając się niewłaściwą stroną jezdni doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Audi, którym kierowała 33-latka. Nieletni z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

– Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o stosowanie się do obowiązujących przepisów i zachowanie ostrożności. Pieszych, rowerzystów i osoby korzystające z hulajnóg elektrycznych prosimy, aby przed wejściem czy wjazdem na przejście i przejazd upewnili się, że mogą bezpiecznie przemieścić się na drugą stronę. Pamiętajmy, że nawet jeśli pieszy, rowerzysta czy osoba na hulajnodze mają pierwszeństwo, to powinni przede wszystkim dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo bo w zderzeniu z jakimkolwiek pojazdem odnoszą poważniejsze obrażania. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas wszystkich. Szanujmy innych użytkowników ruchu drogowego, a swoim zachowaniem nie stwarzajmy zagrożenia ani dla siebie, ani dla innych. Odpowiedzialne zachowanie na drodze, pomoże nam uniknąć niebezpiecznych sytuacji. – apeluje Justyna Jaśkiewicz z KMP w Radomiu

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content