22 C
Pionki
piątek, 19 sierpnia, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[FOTORELACJA] Złapali iskrę po raz szósty. Fani motoryzacyjnych klasyków rywalizowali Kozienicach

Popularne


Dla miłośników starych motocykli to była wyjątkowa gratka. Na starcie zameldowali się właściciele komarków, simsonów, ogarów, jawek, by wspólnie pokonać 70 kilometrową trasę rajdu. W sobotę 9 lipca w Kozienicach odbyła się wyjątkowa impreza „Złap iskrę po raz 6”.

Dla fanów klasycznej motoryzacji nie ma rzeczy niemożliwych. By wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, pokonali wiele kilometrów. Wśród uczestników szóstej edycji rajdu „Złap iskrę” byli mieszkańcy Sopotu, Nowej Huty, Warszawy, Pionek, Garbatk0Letnisko czy Lubaczowa. Uczestników rajdu przywitał Artur Łuczak, który od samego początku zadbał o wyjątkowy doping.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 13.00. Chwilę przed startem, uczestnicy zostali zapoznani z zasadami rajdu, po krótce została również omówiona trasa. Obecny podczas startu wiceburmistrz Kozienic  Mirosław Pułkowski życzył wszystkim niesamowitej zabawy i ukończenia na sprawnym motorze całej trasy rajdu. – Gratulacje dla organizatorów. To wspaniała frajda dla mieszkańców Kozienic, dla nas wszystkich, że możemy trochę powspominać czasy naszej młodości i obiekty westchnień. Życzę wam wszystkim dobrej i bezpiecznej zabawy

Trasa rajdu, to 72 kilometry po terenie Gminy Kozienice. Jak zapewnia współorganizator rajdu Artur Łuczak, nie ma lepszego sposobu jak zwiedzanie jeżdżąc klasycznym motorowerem.

Jest to szósta edycja rajdu „ Złap iskrę po raz szósty”, która gości w Kozienicach. Zgłosiło się ponad sześćdziesięciu uczestników. Trasa ma 70 kilometrów bo pięknych walorach gminy Kozienice, bo to jest rajd turystyczny, a nie ma lepszego sposobu jak zwiedzanie takich miejsc jak jazda motorowerem.  – zapewniał Artur Łuczak

 

fot.Arkadiusz Molenda

Po zakończeniu rajdu głównego przyszedł czas na rywalizację w wyścigu „Cross Country”. Każdy  z uczestników musiał pokonać specjalnie wytyczoną trasę, w której liczył się czas przejazdu.  

Po zakończonej rywalizacji na wszystkich czekały specjalnie przygotowane puchary, które otrzymali uczestnicy za zajęcie 1,2,3 miejsca w każdej klasie oraz w wyścigu końcowym Cross Country. Dodatkowe nagrody otrzymali również uczestnicy za najlepszą stylówę rajdu, za najlepszy gruz, klasyk oraz za najdłuższą trasę przejechaną motorowerem na rajd.


Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane