20.2 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

[FOTORELACJA] Tematem przewodnim imprezy był Flower Power. Zimowe zakończenie sezonu Pionkowskich Morsów

Popularne

spot_img

Choć sobotnia zimowa aura wszystkim dawała się we znaki, Staw Górny w Pionkach tętnił życiem. Pionkowskie Morsy oficjalnie zakończyły sezon a przy okazji postanowiły wspomóc leczenie Krzysia Czupryna. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji.

Podczas sobotniego wydarzenia zbierane były pieniążki dla Krzysia Czupryna, który jest podopiecznym Caritasu w diecezji radomskiej. Krzyś choruje na ciężką postać EB, czyli pęcherzowe oddzielanie się naskórka, życie z tą chorobą to ciągła walka z bólem.

Wspólne wejście do wody poprzedzone zostało wspólna rozgrzewką, którą poprowadził trener personalny Bartek Rybaniec znany wszystkim jako Trener Ryba.

Tematem przewodnim imprezy był Flower Power

W trakcie imprezy Pionkowskie Morsy uhonorowały i przekazały drobny upominek dla najstarszego uczestnika sobotniej kąpieli, którym okazał się 68 letni Pan Zdzisław.

Gratulacje za swój pierwszy raz otrzymał jednocześnie najmłodszy uczestnik sobotniego wydarzenia 7 letni Oskar

Uczestnicy sobotniego wydarzenia wzięli również udział w specjalnie przygotowanych konkurencjach sportowych, a całkowity dochód z wpisowego zasilił puszki zbiórki dla Krzysia.

Do wspólnego tańca zachęcała wszystkich Grupa „Roztańczeni”

[ngg src=”galleries” ids=”23″ display=”basic_thumbnail”]

Czytaj więcej

1 KOMENTARZ

  1. Hmm boomerka, która cały czas chodzi w krótkich spodenkach. Starsi (co widać po twarzach) ludzie odmładzają się w sposób ,który nie za bardzo adekwatny jest do wieku. Pani w białych spodniach, która ewidentnie pcha się przed obiektyw jest frustrująca. Na dodatek wydaje się jej, że jest zajebista 🙂

    1
    0

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content