14,6 C
Pionki
piątek, 31 marca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[FOTORELACJA] Zagrali dla czwórki małych bohaterów. Za nami wyjątkowy turniej Halloweenowy

Popularne

Świetna zabawa, zdrowa rywalizacja, wyjątkowa aktywność sportowa i taneczna. W sobotę 29 października na terenie boiska Orlik przy ul. Leśnej w Pionkach, odbył się Turniej Charytatywny o Puchar Halloween o Dużą Dynię.

Ponad 70 zawodników z 8 drużyn, 15 roztańczonych dziewczyn, członkowie Stowarzyszenia Motocyklowego na swoich motorach oraz wcale nie mało mieszkańców miasta pojawiło się w jednym miejscu i czasie, by wesprzeć finansowo 4 tegorocznych bohaterów: Antosi, Sewisiowi, Mikołajowi, trójce dzieci zmagających się z zespołem Downa oraz Emilce cierpiącej na Zespół Draveta.

Drużyny, kibiców oraz mieszkańców Pionek przywitała Justyna Boguta, przedstawicielka drużyny Pionki Dzieciom. Chwilę później zaprezentowały się „Roztańczone” dziewczyny, które jak same stwierdziły – to wyjątkowa akcja, którą warto było wesprzeć.

– Zorganizowany po raz drugi przez drużynę Pionki Dzieciom jesienny turniej o Dużą Dynię pokazuje Nam że połączenie aktywności sportowej i tanecznej w ważnym celu charytatywnym ma sens i warto robić tego typu akcje, z uwagi na fakt iż mają one potencjał i cieszą się dużym zainteresowaniem. – mówi współorganizator akcji, Kamil Panufnik

Podczas turnieju każdy mógł skosztować specjalnie przygotowanej zupy dyniowej oraz pysznych ciast. W przerwie rozgrywek z nowym układem tanecznym zaprezentowały się znane szerszej pionkowskiej publiczności ekipa „Roztańczonych”.

Najlepszą ekipą w turnieju o Dużą Dynię w tym roku okazała się drużyna Blok Ekipa, która po pasjonującym boju w meczu zakończonym remisem 1:1 ,dopiero w rzutach karnych pokonała drużynę FC Olivia.3 -1.

– Wydarzenie wspierało wielu fajnych ludzi, stowarzyszenie motocyklowe, które zrobiło fajną atmosferę, chłopaki, którzy zawsze uczestnicą w naszych akcjach charytatywnych dzięki, którym możemy takie akcje organizować i korzystając z okazji chciałbym z tego miejsca wszystkim ludziom dobrej woli bardzo, bardzo podziękować – dodaje przedstawicielka drużyny Pionki Dzieciom, Justyna Boguta.

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content