4,9 C
Pionki
poniedziałek, 27 marca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[FOTORELACJA/WIDEO] Zabawy nie było końca. Za nami wyjątkowy bal 8 klas z PSP 1

Popularne

Wyjątkowe kreacje, piękny makijaż i wyjątkowy „układ” tradycyjnego „Poloneza”. W piątek 10 czerwca, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, uczniowie ósmych klas po raz ostatni bawili się w murach szkoły. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji.

Piątkowy wieczór należał do uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pionkach. W murach szkoły odbył się pierwszy, po wygaśnięciu gimnazjów i zakończeniu ograniczeń związanych z pandemią, Bal Ósmoklasistów. To kontynuacja tradycji, która towarzyszyła przez wiele lat gimnazjalistom.

Trzeba przyznać, że na tą chwilę czekali wszyscy, uczniowie, rodzice oraz znajomi i przyjaciele. Każdy chciał zobaczyć jak wypadną uczniowie podczas tradycyjnego poloneza, którego układ opracował nauczyciel Jacek Jurkowski. Trzeba przyznać – wypadł wyśmienicie.

Tuż po prezentacji przewodnicząca Rady Rodziców Patrycja Padewska powitała zaproszonych gości. Wśród nich był burmistrz Pionek Robert Kowalczyk wraz zastępcą Kamilą Kaczorowską, przewodniczącym Komisji Kultury Oświaty Sportu i Turystyki Kamilem Panufnikiem, kierownikiem Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Magdą Muchą oraz sekretarz urzędu Barbarą Siek. Uczniowie na swój bal zaprosili również swoich poprzednich wychowawców, z którymi rozpoczęli swoją edukacyjną przygodę w klasach 1-3.

Burmistrz Robert Kowalczyk w kilku słowach burmistrz Pionek Robert Kowalczyk pogratulował młodzieży wspaniałego występu.

 

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content