7,4 C
Pionki
sobota, 1 kwietnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[FOTORELACJA] Wakacyjny Festyn Międzypokoleniowy na osiedlu Bohaterów Studzianek

Popularne

Gry i zabawy, malowanie twarzy, kolorowe warkocze, konkursy z nagrodami oraz konkurencje sportowe, poczęstunek i słodka niespodzianka. Te wszystkie atrakcje towarzyszyły mieszkańcom osiedla Bohaterów Studzianek podczas piątkowego Wakacyjnego Festynu Międzypokoleniowego.

Prezesi Pionkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólny Dom”oraz burmistrz Pionek Robert Kowalczyk zaprosił na piątkowe popołudnie mieszkańców osiedla Bohaterów Studzianek do wspólnego spędzenia czasu przy świeżo otwartej strefie relaksu, która powstała na tym osiedlu. To kolejna inwestycja miejska, która powstała w ciągu roku na tym terenie. 

Oficjalnego otwarcia strefy relaksu dokonali mieszkańcy osiedla

– Coś musi coś w tym być, że urząd miejski w Pionkach wspólnie ze spółdzielnią jedną i drugą inwestuje w osiedle Bohaterów Studzianek. To nie przypadek, po prostu uważamy, że powinno wam się żyć lepiej i wygodniej, powinniście puki tutaj mieszkacie, posiadać strefy relaksu, odpoczynku, a także, by wasze dzieci, wnuki miały, gdzie spędzać czas – mówił podczas symbolicznego otwarcia strefy relaksu Burmistrz Robert Kowalczyk

Symboliczne otwarcie nowej przestrzeni relaksacyjnej na osiedlu była tylko pretekstem, by zaprosić mieszkańców osiedla do wspólnego spędzenia czasu. Na najmłodszych czekały gry i zabawy, konkursy z nagrodami oraz konkurencje sportowe. Dla wszystkich przygotowana została również pyszna grochówka. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia. 

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content