10,6 C
Pionki
czwartek, 5 października, 2023

[FOTORELACJA] Turniej przyjaźni Rwandyjsko-Polskiej

Popularne

W sobotę 27 maja na terenie Stadionu Miejskiego w Pionkach odbył się wyjątkowy turniej, turniej przyjaźni Rwandyjsko-Polskiej.

Zawodników, piłkarzy oraz zaproszonych gości powitał dyrektor POSiR Andrzej Iwanowski. – Witam państwa na stadionie Miejskim w Pionkach w ten piękny, słoneczny, ostatni majowy Weekend. Właśnie dzisiaj rozegrany zostanie turniej przyjaźni Rwandyjsko-polskiej pomiędzy drużynami reprezentującymi na następujące instytucje. Przede wszystkim witamy gości studentów z Rwandy. Witamy przedstawicieli firmy JOBSPORT i współgospodarzy dzisiejszego wydarzenia, czyli oldbojów Klubu Sportowego Proch Pionki.

W imieniu burmistrza Pionek, Roberta Kowalczyka uczestników turnieju oraz zaproszonych gości powitała wiceburmistrz Kamila Kaczorowska. – Witam wszystkich bardzo serdecznie w imieniu swoim i pana burmistrza Roberta Kowalczyka. Dzisiejsze wydarzenie objęte jest honorowym patronatem, ale bardzo szczególnie witam wszystkich naszych gości, którzy przybyli na ten dzisiejszy mecz. Mam nadzieję, że te nasze dzisiejsze trybuny stadionu miejskiego zapełnią się, że to ten początek będzie wróżył jednak pozytywny i dobry koniec. Dziękuję wam za organizację dzisiejszego wydarzenia. Bardzo się cieszę, że mogę również być częścią tego wydarzenia, jak również miasto Pionki.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

To okno się zamknie za 25 sekundy

Skip to content