20.8 C
Pionki
sobota, 13 kwietnia, 2024

[FOTORELACJA] Tanecznie i na wesoło. Dzień Kobiet w Garbatce-Letnisko

Popularne

Takiego Dnia Kobiet w Garbatce-Letnisko jeszcze nie było. Dla wszystkim Pań były kwiaty, życzenia oraz muzyczna niespodzianka w wykonaniu zespołu COMA.

Na świecie, ale również w naszym kraju 8 marca obchodzony był Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nie inaczej było w Garbatce-Letnisko. Z tej okazji dla wszystkich pań przygotowany został słodki poczęstunek, muzyczną niespodziankę oraz kwiaty.

Dzień Kobiet to święto, które w gminie Garbatka-Letnisko obchodzone jest w sposób szczególny i na stałe wpisało się w kalendarz imprez. Jest wyrazem wdzięczności i pamięci o kobietach.

Tegoroczne kobiece świętowanie w Garbatce-Letnisko odbyło się w środę, 8 marca w Gminnej Hali Sportowej. W wydarzeniu wzięło udział liczne grono mieszkanek gminy, ale nie zabrakło też i reprezentantów płci przeciwnej.

Oficjalne obchody „Dnia Kobiet” rozpoczęła wójt gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz dziękując wszystkim za przybycie. Życzenia złożył wszystkim paniom przewodniczący Rady Gminy Włodzimierz Mazur, który w asyście sołtysów, radnych wręczył wszystkim kobietom kwiaty.

– Szanowne panie, cieszę się bardzo, że przybyłyście na koncert poświęcony przede wszystkim wam. Chciałbym życzyć wam wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności, a w imieniu tej płci brzydszej tego świata bardzo był prosił o wyrozumiałość dla nas, cierpliwość i przymrużenie oka czasami na to co robimy. Życzę wam wszystkim żeby wam dobrze się żyło – mówił przewodniczący rady Włodzimierz Mazur

Muzyczną część Dnia Kobiet w Garbatce-Letnisko otworzył zespół COMA, który rozbudził publiczność zgromadzoną na Sali. W trakcie koncertu nie zabrakło wspólnego tańca i dobrej zabawy. Na wszystkie panie czekał również pyszny tort.

 

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content