11.2 C
Pionki
poniedziałek, 26 lutego, 2024

[FOTORELACJA] Padł rekord. Razem do wody weszło blisko 9 tysięcy osób. Pionkowskie Morsy na XX. Międzynarodowym Zlocie w Mielnie

Popularne

8893 osób! Tyle dokładnie zdecydowało się zamorsować podczas jubileuszowego 20. Miedzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie! Podczas zlotu wiele się działo, a dzięki wyjątkowej ekipie z Pionek, która również jest częścią morsowego społeczeństwa, mamy dla was obszerną galerię zdjęć.

Tegoroczny, jubileuszowy 20. Zlot Morsów w Mielnie przeszedł do historii. Według danych organizatora to największa społeczność morsowa, która razem weszła do wody. W tym roku było blisko 9 tysięcy osób (8893). 

Dla Pionkowskich Morsów wyjazd do Mielna to już obowiązek. Jest to mroźna tradycja, która trwa już od kilku lat. W tym wyjątkowym międzynarodowym wydarzeniu udział wzięła ponad 30 osobowa ekipa, która by dotrzeć na miejsce wyjechała już w czwartek tuż po 5 rano.

– Tego wydarzenia nie da się opisać słowami. W tym roku do Milena przyjechało kilkanaście tysięcy morsów, a w samym kulminacyjnym morsowaniu, które odbywa się zawsze w niedzielę punktualnie o godz. 12.00, wspólnie do wody weszło ponad 8800 tysięcy osób. Do Mielna warto pojechać, zachęcamy wszystkich – mówią uczestnicy wyjazdu.

Po przyjeździe do „stolicy” morsowania, na wszystkich czekała moc atrakcji. Podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorzy zlotu zachęcali wszystkich do wspólnych kąpieli w baliach, morzu i oczywiście skorzystania sauny. Nie zabrakło również koncertów, turniejów oraz morsowej parady. W tym roku po raz pierwszy zorganizowany został MorsMgedon.

Pionkowskie Morsy to wyjątkowa społeczność, która chętnie wspiera akcje charytatywne, jest organizatorem wydarzeń, promuje zdrowy tryb życia oraz dumnie promuje Miasto Pionki oraz Powiat Radomski w całym kraju. – Dziękujemy wszystkim, którzy wspomagają naszą grupę. W szczególności chcemy podziękować staroście Powiatu Radomskiego Waldemarowi Trelce za morsowe kurtki, Miastu Pionki, które wspiera nas cały rok oraz Hotelowi Imperium. Bez waszego wsparcia udział w tym wydarzeniu byłby niemożliwy. – dodają Pionkowskie Morsy

Zachęcamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z wydarzenia.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content