-1,1 C
Pionki
wtorek, 7 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Fotograficy z „Zielonego” nie zwalniają tempa. Zapraszają na otwarty Dzień z Fotografią, który odbędzie się na Placu Konstytucji 3-go Maja

Popularne

Twój aparat Cię nie lubi? Nie współpracuje? Robi nieostre, bądź za ciemne zdjęcia? Przyjdź na DZIEŃ FOTOGRAFII, uczniowie i nauczyciele Zielonego będą do Twojej dyspozycji!

Foto-społeczność „Zielonego“ zaprasza na „Dzień z Fotografią”: konsultacje fotograficzne dla mieszkańców miasta, wykład „Lepsze zdjęcia z wakacji” oraz wystawę fotografii uczniów Zielonego.

A wszystko to odbędzie się już 8 czerwca na Placu Konstytucji 3-go Maja w godzinach 10-18. Jednocześnie uczniowie „Zielonego” zaprezentują wystawę portretów, wykonaną w roku szkolnym 2021/22. Więcej o ich wystawie przeczytasz TUTAJ (wystarczy kliknąć). 

O godzinie 11 oraz 18 będzie miał miejsce otwarty warsztat wprowadzający w świat świadomej fotografii pod tytułem „Lepsze zdjęcia z wakacji“. – Usłyszycie o świadomym wykorzystywaniu aparatu, o obserwowaniu światła, o komponowaniu fotografii. Wykład poprowadzi nasz nauczyciel Michał Wąsik. W razie niepogody przełożymy nasze spotkanie o tydzień – mówią uczniowie klasy Fototechnik z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego.

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content