We wtorek rozpoczął się cykl zajęć feryjnych organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jedlni. Oferta skierowana jest do dzieci i obejmuje serię spotkań plastyczno-kreatywnych zaplanowanych na drugą połowę stycznia.
Pierwszego dnia uczestnicy wykonywali karnawałowe maski. Kolejne zajęcia, zgodnie z harmonogramem, poświęcone będą m.in. przygotowywaniu upominków z okazji Dnia Babci i Dziadka, tworzeniu skarpetkowych bałwanków, zimowych ptaszków, kolorowych ozdób do pokoju oraz prac plastycznych inspirowanych feriami. Cykl zakończy spotkanie pod hasłem „Wesoły klaun”.

Zajęcia odbywają się w godzinach 11.00–13.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Jedlnia 77a, na pierwszym piętrze. Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne, a liczba miejsc jest ograniczona.







































![[FOTORELACJA] Dzień Kobiet w Suskowoli. Koncert Teatru Sabat i życzenia dla mieszkanek gminy Pionki](https://www.pionki24.pl/wp-content/uploads/2026/03/dzienkobietGminaPionki2026-22-324x160.jpg)