23 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Dzień Kobiet W Elektrowni. Pierwsze 10 pań otrzyma darmowe wejściówki

Popularne

spot_img

Kino studyjne działające przy Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza z okazji Dnia Kobiet, w środę, 8 marca, o godz.18.00 na film pt. „Bezmiar”, projekcja w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego.

Pierwsze 10 pań, które przyjdzie  do kasy kina, w Dniu Kobiet otrzyma na seans bezpłatne pojedyncze zaproszenia na w/w seans.

Wejściówki można odebrać osobiście tylko 8 marca, od godziny 13.00 (do wyczerpania puli zaproszeń).

Odbiór tylko w dniu projekcji! Nie wydajemy zaproszeń wcześniej!

BEZMIAR, dramat obyczajowy, reż. Emanuele Crialese, Francja, Włochy 2022, 97’ (pokaz przedpremierowy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego)

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.

Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content