23 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Dzień Dziecka w Garbatce-Letnisko: Radość mimo zmiennej pogody

Popularne

spot_img

Pomimo zmiennej pogody i ulewnego deszczu, najmłodsi mieszkańcy gminy Garbatka-Letnisko nie dali się zniechęcić i tłumnie zjawili się w Gminnym Ośrodku Wypoczynkowym POLANKA, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Tegoroczne obchody obfitowały w różnorodne atrakcje, które zapewniły dzieciom niezapomniane chwile pełne radości i zabawy.

Dzień Dziecka rozpoczął się tuż po godzinie 15, a otwarcia dokonały serdeczne życzenia złożone przez wójt Teresę Fryszkiewicz oraz przewodniczącego Rady Gminy Marcina Tomaszewskiego. Wójt Fryszkiewicz wyraziła życzenia, aby uśmiech nigdy nie schodził z twarzy dzieci, a każdy dzień przynosił im radość i szczęście.

– Razem z przewodniczącym chcielibyśmy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia. Żeby uśmiech nigdy nie schodził z waszej twarzy, żebyście byli zawsze szczęśliwi, radośni i każdy dzień przynosił wszystko co najlepsze.

Następnie dzieci mogły cieszyć się wyjątkowym teatrzykiem, który odbył się na scenie popularnego „grzybka”. Pomimo przerwy spowodowanej godzinowym ulewnym deszczem, animatorzy zadbali o to, aby najmłodsi się nie nudzili, organizując konkursy, quizy oraz wspólne zabawy.

Niezapomniane atrakcje

Kiedy deszcz ustał, na dzieci czekał szereg atrakcji, które sprawiły, że dzień ten na długo pozostanie w ich pamięci. Wśród atrakcji znalazły się dmuchańce, eurobungee, fotobudka oraz ściana wspinaczkowa. Wielką popularnością cieszyła się również loteria fantowa, gdzie każdy los był wygrany, co dodatkowo podgrzewało emocje.

Dzieci miały również okazję przejechać się quadem, podziwiać pokaz sprzętu strażackiego oraz służby więziennej. Malowanie twarzy i zabawa z animatorami dostarczały dodatkowej rozrywki, a słodki poczęstunek był miłym dopełnieniem całego dnia.

Wspólna zabawa i radość

Pomimo chwilowej przerwy spowodowanej deszczem, dobra zabawa trwała nieprzerwanie, a uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci. Teren Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego POLANKA wypełnił się gwarem radosnych głosów i śmiechem najmłodszych mieszkańców gminy, dla których Dzień Dziecka jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w roku.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content