Pionki
czwartek, 25 kwietnia, 2024

Danuta Woszczek z Olimpu Kozienice ze złotym medalem i tytułem Mistrzyni Polski

Popularne

W sobotę, 27 listopada. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Przełajowe Mistrzostwa Polski. Jak widać były one bardzo szczęśliwe dla Klubu Sportowego UKS „OLIMP” Kozienice, a szczególnie dla jego zawodniczki – Danuty Woszczyk.

Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii W40 na dystansie 3 kilometrów zdobyła Danuta Woszczek, która w zdecydowany sposób pokonała drugą na mecie Dorotę Pawłowską z KS Zamek Kurzętnik i trzecią Beatę Winiarczyk z KS AZS AWF Kraków.

Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku, Danuta Woszczek w biegu na 800 metrów w kategorii W40 wywalczyła srebrny medal, osiągając czas 02:22.49. Danuta Woszczek ma 43 lata i jak widać ciągle podnosi sobie sportową poprzeczkę. Jej trenerem jest Janusz Misztal.