14,6 C
Pionki
piątek, 31 marca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Basen Miejski w Pionkach zamknięty do odwołania. Obiekt przejdzie remont

Popularne

Pionkowski basen „Delfin” od 6 czerwca pozostanie wyłączony z użytkowania. Sytuacja ta potrwa do odwołania. Powodem jest przystąpienie miasta do kolejnego etapu modernizacji basenu.

Modernizacja będzie tyczyć się zmiany układu funkcjonalnego części pomieszczeń, zaplecza szatniowo-sanitarnego i gospodarczego, wykonania nowych otworów drzwiowych wewnętrznych, wymiany zniszczonych posadzek z płytek ceramicznych, okładzin ścian z płytek glazury, wykonania nowych powłok malarskich oraz wykonania instalacji centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, instalacji wodno-kanalizacyjnej i instalacji elektrycznej w remontowanych pomieszczeniach. 

– Mamy nadzieję, że po remoncie nasz basen odzyska swój niepowtarzalny klimat i będziecie państwo mogli korzystać z naszych usług w całkowicie nowych, bardziej komfortowych warunkach. Jednocześnie zapraszamy państwa do skorzystania z atrakcji naszego Ośrodka „Staw Górny”, który rozpocznie swoją pełną działalność w dniu 18 czerwca – mówi dyrektor Pionkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Iwanowski.

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content