7,4 C
Pionki
sobota, 1 kwietnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[AUDIO] Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Pionkach biorą udział w Szlachetnej Paczce

Popularne

Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy po raz pierwszy biorą udział w Szlachetnej  Paczce. W Szlachetną Paczkę włączyli się nie tylko pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu, ale i filii w  Pionkach oraz w Skaryszewie.

Akcja spotkała się z ich ogromnym zainteresowaniem i hojnością. W listopadzie zebrane zostały pieniądze. Następnie, z bazy Szlachetnej Paczki wybrano rodzinę z Radomia, którą zdecydowali się wesprzeć.

– Dzięki hojności naszych pracowników zaspokoimy wszystkie podstawowe potrzeby wskazane przez wybraną przez nas Rodzinę. Kupiliśmy nawet  o wiele więcej. Było to możliwe dzięki niesamowitemu zaangażowaniu naszych pracowników, za co bardzo im dziękuję! Do Rodziny trafiła już wersalka, którą kupiliśmy ze zbiórki. Pozostałych  szczegółów nie ujawniamy, bo taka jest idea Szlachetnej Paczki – mówi dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Sebastian Murawski:

Przygotowanie trzynastu olbrzymich paczek przyniosło pracownikom wiele radości i satysfakcji. Prezenty trafią do rodziny z Radomia podczas Weekendu Cudów 11 i 12 grudnia.

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content