31.4 C
Pionki
piątek, 12 lipca, 2024
spot_img

Antoni Syrek-Dąbrowski wystąpi z nowym stand-upem w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

Antoni Syrek-Dąbrowski wraca do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Popularny komik wystąpi w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach w czwartek, 28 listopada, o godz. 19.00. Sprzedaż biletów już ruszyła.

– Nasi stali widzowie z pewnością pamiętają, że Antoni Syrek-Dąbrowski gościł w Kozienickim Domu Kultury we wrześniu ubiegłego roku. Teraz wraca do naszego miasta z nowym programem zatytułowanym „Jaka piękna katastrofa”. To zapiski przeżyć komika z ostatniego roku, a warto zaznaczyć, że jego perspektywa zmieniła się znacznie, odkąd został ojcem – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Antoni Syrek-Dąbrowski dał się poznać widzom jako komik o ciętym humorze, który nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów. Ostry humor, dystans do siebie, a przede wszystkim kapitalne teksty to jego znak rozpoznawczy. Karierę stand-upera zaczął już w 2010 roku, a od tego czasu dał się poznać rzeszom internautów oraz telewidzom. Występował m.in. na antenie HBO, Comedy Central czy Telewizji Polskiej. Improwizacji komediowej uczył się od mistrzów tej formy w teatrze „iO” w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.

– Przed gwiazdą wieczoru wystąpi również support, ale to już niespodzianka dla kozienickich miłośników stand-upu. Szykuje się zabawny i bezkompromisowy wieczór. Serdecznie zapraszam wszystkich pełnoletnich widzów, bo wydarzenie adresowane jest do osób dorosłych – dodaje Elwira Kozłowska.

Kup bilet

Występ zaplanowano na czwartek, 28 listopada, na godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów już ruszyła. Te dostępne są w cenie od 79 zł w kasach KDK, na dkkozienice.pl w zakładce „Kup bilet” oraz na kupbilecik.pl.

Informacje i rezerwacje grupowe u organizatora pod numerem tel. 503 767 601. Organizatorem wydarzenia jest Stand-up Polska.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content