20.2 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

André Rieu w Kozienicach. Na wielkim ekranie

Popularne

spot_img

Takiego wydarzenia w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jeszcze nie było. Już w czwartek, 26 stycznia, o godz. 18.00, na ekranie Kina KDK zobaczymy retransmisję koncertu „André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok”. To świetna okazja, aby posłuchać wybitnego skrzypka w bardzo dobrze nagłośnionej sali.

– Zgodnie z zapowiedziami z ostatnich tygodni, w Kinie KDK czekają nas kolejne nowości. Jak już informowaliśmy, uruchomiliśmy Klub Filmowy „Znicz”. Następna z nowości to specjalne wydarzenia kinowe, takie właśnie jak np. retransmisje koncertów zagranicznych gwiazd. Ten koncert to idealna propozycja na dobry początek – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Tym razem André Rieu, uwielbiany przez miłośników muzyki maestro i wybitny skrzypek, zaprasza widzów kinowych do Dublina. Jak zapowiada, ma nadzieję, że jego występ wprawi widzów w optymistyczny nastrój na cały 2023 rok.

– André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji. Teraz będziemy mogli posłuchać ich również w Kozienicach – dodaje Elwira Kozłowska.

Dwie retransmisje

W Kinie KDK odbędą się dwie retransmisje tego koncertu. Pierwszą z nich zaplanowano na czwartek, 26 stycznia, na godz. 18.00, w sali koncertowo kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Druga retransmisja odbędzie się w niedzielę, 5 lutego, o godz. 11.00.

Już można kupować bilety. Te są dostępne, w cenie 32 zł (przedsprzedaż) i 36 zł (w dniu retransmisji), w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym oraz na stronie internetowej www.kinokozienice.pl. Czas trwania retransmisji to około 150 minut (w tym jedna przerwa).

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content